دانشگاه نووسیبیرسک روسیه

دانشگاه نووسیبیرسک (NSU)، دانشگاهی مدرن است که از رشدی سریع و پویا برخوردار است. در سال ۲۰۰۷، دانشگاه نووسیبیرسک یکی از ۵۷ دانشگاه روسیه بود که توانست برنده مسابقه دوره های تحصیلی نوآورانه در پروژه تحصیلات ملی شود.
 
 

دانشگاه فنی باومان مسکو

دانشگاه فنی باومن مسکو (BMSTU) یکی از دانشگاه پیشتاز مسکو است که در طول بیش از ۱۷۵ سال از تاریخ خود، دانشمندان برجسته ای تربیت کرده است که در صنایع موشکی، هواپیمائی و صنایع سنگین جهان پیشتاز بوده اند.

دانشگاه فنی باومن مسکو

ادامه مطلب...

دانشگاه لومونوسوف روسیه

دانشگاه دولتی لومونوسوف روسیه که دانشگاه دولتی مسکو هم (MSU) از آن نام می برند در سال ۱۷۵۵ میلادی تاسیس شد. این دانشگاه از منظر معماری ساخت و پردیس دانشگاهی در میان زیباترین دانشگاه های جهان قرار دارد.

تحصیل در دانشگاه لومونوسوف

ادامه مطلب...

دانشگاه فدرال شرقی روسیه

با توجه به رتبه بندی وزارت آموزش و پرورش روسیه، دانشگاه فدرالی خاور دور یکی از پنج دانشگاه برتر روسیه است و در رتبه بندی اخیر دانشگاه های ملی، در رتبه دوم قرار گرفته است. دانشگاه فدرالی خاور دور تنها دانشگاه در شرق روسیه است که از سوی وزارت صنایع، علم و فناوری روسیه به عنوان دانشگاه علمی شناخته شده است.

اطلاعات تکمیلی دانشگاه سچینوا روسیه

دانشکده بالینی دانشگاه سچینوا که به عنوان یکی از بهترین دانشکده‌های جهان شناخته می‌شود، در سال ۱۹۸۷ تاسیس شد. این دانشکده نه‌تنها دارای معماری بی‌نظیر و بنای مشهور تاریخی است، بلکه مرکزی منحصر به فرد است که پزشکان آینده در آنجا به مطالعه و یادگیری پزشکی می پردازند، محققان به انجام تحقیقات خود مشغول می‌شوند و بدحال‎ترین بیماران از مراقبت‎های پزشکی پیشرفته و تخصصی بهره‌مند می شوند.

سایت دانشگاه سچینوا روسیه

ادامه مطلب...

دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه

دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک (IKBFU)  که بیشتر با نام دانشگاه کالینینگراد شناخته می شود در شهر کالینینگراد واقع شده است.  دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک جزء ۱۴۰ دانشگاه برتر جهان است و دررتبه بندی  QS از دانشگاه های نوظهور اروپا و آسیای مرکزی (QS Emerging Europe and Central Asia)، از رتبه ۱۸۵ به ۱۳۷ صعود کرده است.

دانشگاه فدرال امانوئل کانت بالتیک روسیه

ادامه مطلب...

دانشگاه پزشکی پاولوف سن پترزبورگ

دانشگاه اول علوم پزشکی سن پترزبورگ (دانشگاه دولتی پزشکی سن پترزبورگ پاولوف) یکی از موسسات آموزش عالی تخصصی در شهر سن پترزبورگ روسیه است. این دانشگاه در سال ۱۸۹۷ به عنوان موسسه پزشکی بانوان تاسیس شد و اولین موسسه پزشکی در روسیه و اروپا است که به بانوان این فرصت را داد تا بتوانند مدرک پزشکی دریافت کنند.

تحصیل پرشکی در دانشگاه پاولوف سن پترزبورگ

ادامه مطلب...

دانشگاه دولتی باشکر روسیه

دانشگاه دولتی باشکر (BSU) جز ۱۰۰ دانشگاه برتر روسیه است. دانشگاه دولتی باشکر جزء ۴۰ دانشگاه برتر رتبه بندی ملی دانشگاه های کلاسیک (National Rating of Classical University) قرار دارد.

دانشگاه دولتی باشکر روسیه

ادامه مطلب...

دانشگاه سچینوا روسیه

دانشگاه پزشکی دولتی سچینوای اول مسکو (دانشگاه سچینوا) برترین دانشگاه پزشکی روسیه است. این دانشگاه از سال ۱۷۵۸ به عنوان دانشکده پزشکی در دانشگاه امپریال مسکو شروع به کار کرد.

دندانپزشکی در دانشگاه سچینوا

ادامه مطلب...

اطلاعات تکمیلی دانشگاه دولتی سن پترزبورگ

دانشگاه دولتی سن پترزبورگ  در دو پردیس اصلی واقع شده است: در جزیره واسیلوسکی (Vasilievsky) در مرکز شهر و در پیتروف (Peterhof) یا همان پترودورتس سابق(Petrodvorets)، در حومۀ جنوب غربی که از طریق راه آهن از پایانه بالتی اسکای ریل (Baltiysky Rail Terminal) قابل دسترس است.

ادامه مطلب...